W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Szkółki narciarskie w ośrodku Śnieżnica

Legenda:
 • Szkółka narciarska
 • Ośrodek
 • 1
  Chili Sport
  530 745 350, 18 33 14 552
  Opis

  Szkoła narciarska Chili Sport w Rabce działa od 1999 roku i cały czas się prężnie rozwija, poświadczyć o tym mogą setki zadowolonych klientów. Nasza szkoła od początku działania posiada licencję SITN PZN i PZN do nauczania jazdy na nartach i snowboardzie. Tworzymy grupę osób, dla których narciarstwo i snowboard to największe życiowe pasje i do swojego zawodu podchodzimy z zamiłowaniem a nie z przymusu. Naszym priorytetem jest skuteczność nauczania, odpowiedni dobór metodyki ćwiczeń i zadowolenie klienta. Zajęcia prowadzone są indywidualnie i w grupach o różnym stopniu zaawansowania dostosowane do umiejętności kursantów.

 • 2
  JM Sport
  694 209 879, 602 189 594
  Opis

  Naszą szkołę narciarsko-snowboardową tworzy grupa młodych i pełnych zapału ludzi, których połączyła miłość do nart i snowboardu. Każdy z naszych instruktorów posiada wszystkie potrzebne uprawnienia i licencje potrzebne do wykonywania szkoleń z zakresu jazdy na sprzęcie zimowym.

  Prowadzimy zajęcia indywidulane jak i grupowe zarówno z zakresu nauki jazdy na nartach i snowboardzie oraz doskonalenia techniki szusowania na sprzęcie zimowym. Oprócz tego zajmujemy się organizacją zawodów narciarskich i snowboardowych oraz wyjazdów w kraju jak i zagranicą.

  Nasze wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje dają Państwu gwarancję, że prowadzone przez nas zajęcia są na najwyższym poziomie.